MÖBLER / Bord / Lampbord 9715220
nr 971 5220
Lampbord
Rokokostil, längd: 76 cm, djup: 45 cm, höjd: 57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:20:55
27/7 17:58:25